REGIONÁLNÍ VYSOKOŠKOLSKÉ INFOCENTRUM, o.s. (REVIC)
e-mail:
info@revic.cz
 


 
 

 
Prezentace společnosti Radiomobil Vytiskni stránku 

Studenti VŠB-TUO Fakulty elektrotechniky a informatiky a studenti zaměření na informační technologie 4. - 5. ročníků byli pozváni dne 8. listopadu 2000 na prezentaci společnosti RadioMobil, kterou pro ně přichystalo INFOCENTRUM VŠB-TUO.

Akce byla připravena na rektorátu v Ostravě - Porubě v audiovizuální místnosti J 259, která má kapacitu 52 míst. Zájem studentů byl však daleko větší, a proto přednost při vstupu dostali ti, kteří se včas nahlásili v kanceláři INFOCENTRUM VŠB-TUO! Vlastní prezentaci nakonec shlédlo okolo 70 účastníků, kteří v první části dostali informace o možnostech uplatnění ve společnosti RadioMobil. Zástupci společnosti studenty ujistili, že jsou firmou s velice mladou věkovou strukturou, a tudíž mají eminentní zájem o tzv. čerstvé absolventy. Studenti shlédli seznam nabízených pozic ve společnosti a poté dostali prostor pro otázky, které se týkaly možností uplatnění našich absolventů v RadioMobilu.

Následovala krátká přestávka, kterou vyplnilo občerstvení v podobě pizzy a nealko nápojů. I během této neformální chvilky pokračovala živá diskuse v hloučcích. Ve druhé polovině prezentace měli účastníci možnost dávat dotazy týkající se technické stránky provozování služeb RadioMobilu. Po prvních nesmělých otázkách se rozproudila bouřlivá, vysoce odborná a plodná diskuse, během které studenti dostali řadu zajímavých a důležitých informací. V případě, že jste se nemohli prezentace zúčastnit, nezoufejte, protože aktuální informace o nabídce volných pracovních pozic ve společnosti RadioMobil naleznete na http://www.paegas.cz/kariera.

 


aktualizováno: 12.01.2004 10:45:00